Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle

E%C5%9Fk%C4%B1ya+D%C3%BCnyaya+H%C3%BCk%C3%BCmdar+Olmaz+son+b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

ATV 'nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezona hızlı bir şekilde başladı. Dizinin 10 Kasım Salı günü 171. bölümü ekrana geldi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Kasım Salı günü 171. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilir.
 
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm özeti
 
"İnsan kaybetmedikçe sevdiklerinin değerini anlayamıyor!"
 
Haşmet Façalı, kardeşi Behzat'a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvar. Hızır Reis'le birlikte yaptıkları planlarının merkezi Yaman Korkmaz'ın kardeşi Derman'ı göstermeye başlar. 'Kardeşe kardeş' diyen Haşmet, Hızır'la beraber hapishanedeki Derman'ın peşine düşer. Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basar.
 
Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz'a bir adım daha yaklaşır. Korkmaz'ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz'ın peşine düşer. Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşine yapılanın hesabını sormaya adım adım yaklaşır. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fetheder.
 
Ömür'ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat'ın şokunu yaşamaktadır. İlyas Reis'in yardımına Hızır Reis koşar.
>