Elkızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz'ın başrolünde yer aldığı Elkızı dizisi 20 Kasım Cumartesi günü 5.bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

Elk%C4%B1z%C4%B1+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
Fox TV'nin yeni dizisi Elkızı, konusu ve oyuncu kadrosu ile sezonun dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Sevgisiz ve itilip kakılarak büyüyen Ezo'nun hikayesinin anlatıldığı dizide genç kadının büyüyüp güçlü bir hale gelişi ve bu süreç içerisinde yaşadığı zorluklar konu edilmektedir.
 
 
Elkızı son bölüm özeti
 
Yalanlar içinde çırpınan Harun ve Nermin’i daha büyük bir tehlike bekliyordur. Hiçbir sırrın sonsuza dek saklı kalamayacağını unutan Nermin, kendisini bir başka yalanın içinde bulur ancak bu defa çok tehlikeli bir oyunun içine girmiştir.
 
Harun’a inanıp inanmama arasında kalan Ezo, kendisine söylenen asıl büyük yalanla yüzleşir. Şimdi hesap sorma zamanıdır. Hem Harun’a hem de Nermin’e. Cavidan ise en büyük destekçisidir Ezo’nun. Bir aile gibi hareket edecekler ve Bozdağlı’nın gücünü göstereceklerdir.
 
Kaza sonrası araları düzelen Ezo ve Ali’nin yakınlığı Ali’ye yeniden umut verir. Bunca yıllık suskunluğuna artık son verecektir fakat kapıda bekleyen bir başka düşman her şeyi alt üst eder. Ezo’nun özgürlüğü kadar hayatı da tehlikededir artık.
 
>