Doğduğun Ev Kaderindir 19.bölüm izle

Do%C4%9Fdu%C4%9Fun+Ev+Kaderindir+19.b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL

İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir'in başrolünde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 11 Kasım Çarşamba akşamı, 19.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

 
TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Doğduğun Ev Kaderindir yeni sezonuyla da en çok konuşulan diziler arasında yer alıyor.
 
 
Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm özeti
 
Boşanma sonrası Zeynep ve Mehdi kendi hayatlarına savrulurlar. Zeynep yeni evinde kendi dünyasını inşa etmeye çalışırken Mehdi de yeni işini kurma heyecanına tutunur. Ne var ki hayat onları karşı karşıya getirmeye ve yaralarını kanatmaya devam edecektir.
 
Barış’tan gelen güzel haber Zeynep’in umutlarını yeşertir ve Nermin’in davasında yer alabilmek için kolları sıvar. Nermin ise Barış’ın kısa sürede elde ettiği bu başarı için ona bir davette bulunur.
 
Mehdi’nin hayatına hızlı bir giriş yapan Nazlı işle ilgili ona destek olurken bir taraftan da Mehdi’nin çekimine girer. Boşanmanın sancılarını yaşayan Mehdi’ye doğru cesur adımlar atmaktan da çekinmeyecektir.
 
Cemile ve Nuh’un evlilik hazırlığındaki tatlı telaşları Müjgan’ın aralarındaki ilişkiyi öğrenmesiyle kabusa dönüşür. İki kardeş hayatlarının en büyük çatışmasına doğru ilerler. Cemile’nin yardımına koşan ise yine Zeynep olur. Ancak bu yardım Zeynep ve Mehdi’yi yeni bir krizin eşiğine getirecektir.
>