Destan son bölüm izle

8. yüzyılda, Orta Asya'da Çin'de hükümdarlık sürdüren kağanlıkların savaşlarını konu alan, ATV'nin iddialı dizisi Destan, 25 Ocak Salı günü 8.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Destan+son+b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL
Senaryosunu Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme aldığı ATV'nin yeni dizisi Destan, konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide, Ebru Şahin ve Edip Tepeli başrolü paylaşıyor.
 
 
Destan son bölüm özeti
 
Akkız ve Batuga, iyileşmesi için Alpagu Han'ı Dağ'a götürür. Kün Ata yarasına şifa olurken Alpagu Han da ruhuna şifa arar.
 
Bu şifa yolculuğu, Alpagu Han ile Akkız'ı bir yandan yakınlaştırırken, bir yandan da açığa çıkan sırlarla çok sancılı bir süreç başlar. Alpagu'nun iyileşebilmek için yurdu terk etmesini fırsat bilen Balamir, bir gece baskınıyla sarayı ve yönetimi ele geçirir.
 
Batuga ise, daha Çift Başlı Kurt olma yolculuğunun başındayken Dağ ile Gök'ü ortak bir amaç etrafında birleştirmeyi başarır. Ancak Balamir'e karşı yaptığı pamuk ipliğine bağlı planın başarılı olabilmesi için çok büyük bir taviz vermek zorunda kalacaktır.
 
Dağ ve Gök, Balamir'e karşı var güçleriyle mücadele ederken, asıl büyük tehlike yavaş yavaş yaklaşmaktadır: Çin!