Deliha 2 filmi nerede çekildi? Deliha filmi konusu ne?

Deliha+2+filmi+nerede+%C3%A7ekildi?+Deliha+filmi+konusu+ne?
ABONE OL

Deliha’nın kariyer yapmak isterken başına gelenlerin anlatıldığı Deliha 2 filminin senaryosunu yazan Gupse Özay, aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunda da oturmaktadır.

 
2018 yılında vizyona giren Deliha 2 filmi, o senenin en çok izlenen filmleri arasında girmeyi başarmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Eda Ece, Mehmet Er, Özlem Akınözü ve Fatih Özkan gibi isimler bulunuyor. 
 
Deliha 2 Filmi Nerede Çekildi?
 
Deliha 2 filminin çekimleri, Yılmaz Erdoğan’ın Köyceğiz’e bağlı Döğüşbelen köyünde satın aldığı çiftliğinde yapıldı.
 
Deliha 2 Filmi Konusu Ne?
 
Deliha 2, aşk hayatında umduğunu bulamayan, pusulayı bu sefer de kariyer hayatına çeviren Deliha’nın yaşadığı maceraları konu ediyor. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?
>