Çukur ne zaman final yapacak, belli oldu mu?

%C3%87ukur+ne+zaman+final+yapacak,+belli+oldu+mu?
ABONE OL

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur, bu sene final yapacak. Dizinin hayranları tarafından ise final tarihi merak konusu oldu.

 
Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un yönetmenliğini ise Sinan Öztürk üstleniyor.  Çukur, final yolunda adım adım ilerliyor. ÜSt üste ayrılıkların yaşandığı dizinin final tarihi merak ediliyor.
 
Son dönemde Kubilay Aka, Ece Yaşar, Genco Özak ve Kadir Çermik'in canlandırdığı karakterler Çukur dizisine veda etti.
 
Çukur ne zaman final yapacak?
 
Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Çukur dizisinin final haftası mayıs ayına denk gelecek. Yeni bir gelişme olmazsa ya bayram öncesi yani 10 Mayıs gibi ya da bayram sonrası projenin vedasının gerçekleşeceği kulislerde konuşuluyor. Yani Çukur'un tıpkı en baştan planlandığı gibi 4. sezonunda ekran macerası sona erecek.
 
Çukur son bölüm özeti
 
Emmi’nin ölümü; Çukur’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç’la karşı karşıya gelecek.  İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak. 
 
Koçovalılar, Emmi’nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun’un da desteğiyle Amca’nın gerçek yüzünü Vartolu’ya göstermek için harekete geçecek. Amca, yeni hamlesiyle Çukur’da büyük bir savaş başlatacak. 
Aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Yamaç’ın yapacağı hamle Çukur’da yeni bir dönüm noktası olacak.
 
>