Çukur Kulkan Erdenet ölüyor mu? Genco Özak Çukur dizisinden ayrıldı mı?

%C3%87ukur+Kulkan+Erdenet+%C3%B6l%C3%BCyor+mu?+Genco+%C3%96zak+%C3%87ukur+dizisinden+ayr%C4%B1ld%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da her hafta heyecan devam ediyor. Dizinin son yayınlanan fragmanında Kulan Erdenet'in Yamaç ve Vartolu'nun ağına düşmesi, diziden ayrılacak mı sorularını beraberinde getirdi. Çukur Kulkan Erdenet ölüyor mu?

Çukur dizisinde Kulkan Erdenet karakterine başarılı oyuncu Genco Özak hayat vermektedir. Çukur'da Kulkan karakterinin yayınlanan ön izleme videosunda Vartolu tarafından kovalanırken karşısına aniden Yamaç'ın çıkmasıyla tuzağın ortasında kalmasıyla milyonlar bu akşamki yeni bölüme kilitlendi.
 
Çukur Kulkan Erdenet Ölüyor mu? Genco Özak Çukur Dizisinden Ayrıldı mı?
 
Çukur yeni bölümde yaşanacaklar izleyenleri ekran başına kilitlenirken yayınlanan ön izleme videosunda Vartolu ve Yamaç'ın tuzağına düşen Kulkan Erdenet'in ölü ölmeyeceği merak konusu oldu. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken detaylar bu akşam yayınlanan yeni bölümde belli olacak.
 
GENCO ÖZAK KİMDİR?
 
Genco Özak, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tamamladı.
 
Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in rol aldığı Çalgı Çengi sinema filminin yapım ekibinde görev almıştır. Günümüzde ise Güvercin dizisinde Ökkeş karakterini oynamaktadır.
 
Tiyatro kökenli oyuncu Taşra Kabare bünyesinde Temizlik İşleri tiyatro oyununda yer almıştır.
>