Çukur 127. bölüm sansürsüz izle, tekrarı hangi gün?

%C3%87ukur+127.+b%C3%B6l%C3%BCm+sans%C3%BCrs%C3%BCz+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Çukur, hayranları muradına erdi. Çukur 127. Bölüm, yayınlandı. 3 Mayıs Pazartesi akşamı 127. bölümüyle ekranlara gelen Çukur, yine reyting sıralamasında üst sıralarda yer aldı.

Çukur hayranlarının beklentisi sona erdi. Çukur 127. bölüm yayınlandı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Çukur 127. Bölüm, 3 Mayıs Pazartesi günü ekranlara geldi.
 
 
Çukur 127. Bölüm, Show TV'nin internet sitesinden izlenebilir. 126. bölümü yayınlanan diziyi aynı şekilde ücretsiz dizi-film izleme platformu Puhu Tv'den de izleyebilirsiniz.
 
Çukur Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Çukur 127. Bölüm tekrarı SHOW TV'nin bu haftaki yayın akışında yer almıyor.
 
Çukur 127. Bölüm Özeti
 
Emmi’nin ölümü; Çukur’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç’la karşı karşıya gelecek. İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak. Koçovalılar, Emmi’nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun’un da desteğiyle Amca’nın gerçek yüzünü Vartolu’ya göstermek için harekete geçecek. 
 
Amca, yeni hamlesiyle Çukur’da büyük bir savaş başlatacak. Aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Yamaç’ın yapacağı hamle Çukur’da yeni bir dönüm noktası olacak.
 
>