Çukur 123. bölüm sansürsüz izle, tekrarı hangi gün?

%C3%87ukur+123.+b%C3%B6l%C3%BCm+sans%C3%BCrs%C3%BCz+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Çukur, hayranları muradına erdi. Çukur 123. Bölüm, yayınlandı. 5 Nisan Pazartesi akşamı 123. bölümüyle ekranlara gelen Çukur, yine reyting sıralamasında üst sıralarda yer aldı.

 
Çukur 123. Bölüm, Show TV'nin internet sitesinden izlenebilir. 122. bölümü yayınlanan diziyi aynı şekilde ücretsiz dizi-film izleme platformu Puhu Tv'den de izleyebilirsiniz.
 
Çukur Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Çukur 123. Bölüm tekrarı 6 Nisan Salı 01.45'te 9 Nisan Cuma gecesi 02.45'te Show TV ekranlarında olacak.
 
Çukur 123. Bölüm Özeti
 
Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç’ı durdurmak için harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verecek. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek. Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak. Cumali Amca Koçovalılar’dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek.
>