Çok İyi Bilen Adam filmi konusu ne, oyuncuları kimler, türü ne?

%C3%87ok+%C4%B0yi+Bilen+Adam+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL

Gerilim türündeki Çok İyi Bilen Adam filmi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

'Çok Şey Bilen Adam' usta yönetmen Alfred Hitchcock tarafından ilk olarak 1934’te beyaz perdeye aktarılan ve ardından 1956 tarihinde yeniden çevrimi yapılan yapıtıdır.
 
Çok İyi Bilen Adam Filmi Konusu?
 
James Stewart ve Doris Day, tatil için Afrika'nın sıradışı bir şehrine giderler. Burada geçirdikleri zaman boyunca bir Fransız'la tanışırlar ve aralarında dostluk başlar. Ancak bu ilişki uzun sürmeyecek, Fransız esrarengiz bir şekilde öldürülecektir. Ondan geriye kalan tek şey ise büyük bir komplo teorisi ya da hakiki bir sırdır. Fransız, ölmeden önce İngiltere'de yakın zamanda meydana gelecek olan bir suikastin haberini vermiştir. Bir konser sırasında gerçekleştirilecek olan suikast önemli bir diplomatı öldürmek üzere tasarlanmıştır. Bu büyük sırla başbaşa kalan James, kendisini bulan ajanlar tarafından tehdit edilir. Ajanlar, James'i bildiklerini söylememesi için zorlamış ve gözdağı vermek için de kızını kaçırmıştır. James kendi savunmasını kendisi yapıp kızını kurtarmak zorundadır.
 
Çok İyi Bilen Adam Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, James Stewart, Doris Day, Brenda De Banzie, Bernard Miles, Ralph Truman ve Daniel Gélin gibi isimler yer alıyor.
 
>