Çocukluk dizisi nerede çekiliyor? Ali Kağan Çocuk Evi nerede?

%C3%87ocukluk+dizisi+nerede+%C3%A7ekiliyor?+Ali+Ka%C4%9Fan+%C3%87ocuk+Evi+nerede?
ABONE OL

Başrollerinde Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu gibi oyuncuları buluşturan Çocukluk dizisinin nerede çekildiği vatandaşlar tarafından merak konusu oldu.

FOX TV'nin yeni dizisi Çocukluk, yayınlandığı ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Çocukluk dizisi nerede çekiliyor?
 
Çocukluk Dizisi Nerede Çekiliyor?
 
Çocukluk dizisinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştiriliyor. Dizinin çekimlerinin yapıldığı ilçeler Kadıköy, Sultanahmet, Beykoz ve Sarıyer olarak biliniyor.
 
Dizinin çekimleri yapılan  Ali Kağan çocuk evi gerçekte olmayan bir mekandır. Dizi izin hazırlanan çocuk evi dizi çekimlerinin yapılması adına kurgulanmış bir dekora sahiptir.
 
Çocukluk Dizisi Konusu Ne?
 
Çocukluk dizisinde; tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Umut Evi’ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu),ilk günden beri evine gelen her çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır. Ali Kaan Umut Evi’nde aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız),Mozi (Kübra Süzgün),Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep’in (Derinsu Akkuş) yeni ailelerini bulma yolunda yaşadıkları, öz ailelerine duydukları özlem ve kimi zaman uğradıkları hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir, bu kardeşlik ileride, hayata el ele ve umutla sarılmalarını sağlayacaktır. Kızların her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olan Ayşegül (Burcu Özberk) desteğini ve sevgisini onlardan hiç esirgemez.
 
>