Çocukluk 7.bölüm fragmanı

%C3%87ocukluk+7.b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL

FOX TV'nin yeni dizisi Çocukluk, oyuncu kadrosu ve konusu ile sezonun dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Çocukluk, 13 Kasım Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi.

 
13 Kasım Cuma akşamı Çocukluk dizisi 6. bölümüyle ekrana geldi. Diziyi sevenler tarafından dizinin 7. bölüm fragmanı ise merak konusu oldu.
 
Çocukluk 7.Bölüm Fragmanı
 
 
Çocukluk Son Bölüm Özeti
 
Mahir’i onca yılın ardından görmek, sadece Gülay’ın ona karşı olan öfkesini yeniden alevlendirmiştir. Gülay hayatına devam edemiyorken, onun gözünde Mahir, onu ve oğlunu unutup yeni bir hayata başlamıştır. Gülay artık Mahir’i hayatından tamamen silmeye karar verir fakat hiç beklemediği bir anda yıllardır duymayı beklediği haberi alır. 
 
Hayalet’in iyi niyetle hamile bir kadını kocasının şiddetinden kurtarma çabası, başına büyük bela açar. Mahir onu kurtarmaya çalışırken, basit bir şiddet vakası olarak başlayan olay, çığırından çıkarak Hayalet’le Mahir’in geçmişindeki karanlık sırların, acıların açığa çıkmasına neden olur. Mahir, Ayşegül ve Mavi için bundan sonra hiçbir şey aynı olmayacaktır.
 
 
>