Çılgın İkili filmi kaç yılında çekildi? Çılgın İkili filmi konusu ne?

Yönetmen koltuğunda Michael Bay'ın oturduğu Çılgın İkili filmi bu akşam ATV'de ekrana geliyor. Will Smith, Martin Lawrence, Lisa Boyle gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Çılgın İkili filmi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

%C3%87%C4%B1lg%C4%B1n+%C4%B0kili+filmi+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?+%C3%87%C4%B1lg%C4%B1n+%C4%B0kili+filmi+konusu+ne?
ABONE OL
 
1995 yılı yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Michael Bay oturuyor. Aksiyon, komedi ve suç türlerinde olan filmin başrolünde ünlü oyuncu Will Smith yer alıyor. Peki; Çılgın İkili filmi konusu nedir? Çılgın İkili filmi oyuncuları kimler?
 
Çılgın İkili filmi konusu ne?
 
Marcus Brunett ve Mike Lowry, uyuşturucu olaylarına bakan Miami'li polislerdir. Polisin sorumluluğunda bulunan 1oo milyon dolarlık uyuşturucu çalınınca aksiyon başlar. Çalınan uyuşturucuyu geri almak için sadece ve sadece 72 saatleri vardır. Bu arada bir cinayet tanığını koruma görevini de yerine getirmeye çalışırlar...
 
Çılgın İkili filmi oyuncuları?
 
Çılgın İkili filminin oyuncu kadrosunda, Will Smith, Martin Lawrence, Tcheky Karyo, Theresa Randle, Marc Macaulay gibi isimler yer almaktadır.