Charlie'nin Çikolata Fabrikası filmi konusu! Charlie'nin Çikolata Fabrikası oyuncuları!

Başrolünde Johnny Depp’in yer aldığı Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin konusu ne? Film ne zaman çekildi ve oyuncu kadrosunda kimler var. İşte filmle ilgili merak edilenler…

Charlie%E2%80%99nin+%C3%87ikolata+Fabrikas%C4%B1+filmi+konusu%21;+Charlie%E2%80%99nin+%C3%87ikolata+Fabrikas%C4%B1+oyuncular%C4%B1%21;
ABONE OL

TRT 1 ekranlarında bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek olan Charlie'nin Çikolata Fabrikası, 1964 yılında Dahl tarafından yazılan çocuk kitabından 2005 yılında beyazperdeye uyarlandı.

FİLMİN KONUSU

Charlie'nin Çikolata Fabrikası, çikolatacı Willy Wonka'nın çikolata fabrikası içinde Küçük Charlie Bucket'ın maceralarını anlatıyor. Fakir bir aileden gelen Charlie Bucket, zamanının çoğunu, alamadığı çikolataların hayalini kurmakla harcamaktadır. Willy Wonka adındaki popüler çikolata imparatorunun, kendine bir veliaht araması sebebiyle düzenlediği yarışma, onun hayatını değiştirecektir.

FİLMİN OYUNCU KADROSU

Charlie'nin Çikolata Fabrikası oyuncuları arasında Johnny Depp, Freddie Highmore, David Kelly, Helena Bonham Carter, Noah Taylor gibi ünlü isimler yer alıyor.

FİLMİN YÖNETMENİ KİM?

Charlie’nin Çikolata Fabrikası filmini Tim Burton'ın yönetmenliğini üstlendiği