Çember Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi konusu ne? Çember Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi oyuncuları?

Başrollerini Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Serdar Orçin'in paylaştığı Çember Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi bu akşam Tv'de ilk kez ekrana geliyor. Film hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

%C3%87ember+%C3%96l%C3%BCm+Bizi+Ay%C4%B1rana+Kadar+filmi+konusu+ne?+%C3%87ember+%C3%96l%C3%BCm+Bizi+Ay%C4%B1rana+Kadar+filmi+oyuncular%C4%B1?
ABONE OL
Aksiyon ve polisiye türüyle izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Çember Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi bu akşam ekrana geliyor. Filmin yönetmen koltuğunda Ömer Baykul oturuyor.
 
Çember Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi konusu ne?
 
Türkiye'nin sayılı zenginlerinden birinin kızıyla evlenen Kerim Savaş, düğünden kısa bir süre sonra evinde ölü bulunur. Yapılan soruşturmanın ardından çiçeği burnunda damadın öldürüldüğü anlaşılır. Polisin elinde kalabalık bir şüpheli listesi olmasına rağmen ortada suça dair en ufak bir kanıt olmadığı için özel birim polisleri işin içinden çıkmakta zorlanırken ikinci bir cinayet daha işlenir.
 
Çember Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi oyuncuları?
 
Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filminin oyuncuları arasında Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay, Serdar Orçin, Berçeste Kitapçı, Kahraman Sivri, Nihan Şahenk, Dilan Düzgüner, Selin Dumlugöl ve Cansu Yeşim Aldoğan yer alıyor.