Celil Nalçakan kimdir, kaç yaşında? Celil Nalçakan aslen nereli, dizileri?

Sibel Can,Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla her hafta cumartesi ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler'de bu hafta birbirinden önemli konuklar yer alıyor. Şarkılar Bizi Söyler 18 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00'da sezon finaliyle ekranlara gelecek. Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde 'Sevilen Şarkılar' konsepti yaşanacak. Programın bu haftaki konukları arasında Celil Nalçakan da yer aldı. Celil Nalçakan kimdir?

Celil+Nal%C3%A7akan+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?+Celil+Nal%C3%A7akan+aslen+nereli,+dizileri?
ABONE OL
Şarkılar Bizi Söyler bu haftaki konuğu,Ebru Yaşar, Celil Nalçakan ve Bülent Altınbaş olacak.  Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde "Sevilen Şarkılar" konsepti yaşanacak. 
 
Celil Nalçakan kimdir?
 
Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Zülfikar karakteri ile geniş kitleler tarafından tanınan Celil Nalçakan, 10 Haziran 1978 günü Sivas'ta, öğretmen bir anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Kendisinden 17 yaş küçük bir kız kardeşi olan Celil Nalçakan, liseyi bitirdikten sonra Cumhuriyet Üniversitesi'nde Jeoloji Mühendisliği bölümüne girdi. 
 
7 yıldan sonra okulu bırakan Nalçakan, Sivas Devlet Tiyatrosu'nda girdi. Türvak'ın sınavını kazandı ve İstanbul'a yerleşerek burada oyunculuk okumaya başladı. 2006 yılında Sıla dizisi ile televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Ardından ise önemli yapımlarda rol alarak adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı. Oyuncu, Kardeşlerim dizisindeki Akif Atakul karakteri ile oldukça beğebilmektedir.
 
Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Celil Nalçakan, edebiyat dergilerinde yazıyor.