Camdaki Kız nerede çekiliyor? Camdaki Kız hangi kitaptan uyarlama?

Camdaki+K%C4%B1z+nerede+%C3%A7ekiliyor?+Camdaki+K%C4%B1z+hangi+kitaptan+uyarlama?
ABONE OL

Camdaki Kız, Kanal D'nin yeni dizisi olarak dikkat çekiyor. Dizi hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Merak edilen konular arasında ise dizinin nerede çekildiği ve hangi kitaptan uyarlama olduğu bulunuyor.

Camdaki Kız dizisinin nerede çekildiği, hangi kitaptan uyarlama olduğu konusundaki bilgiler haberimizde bulunuyor.
 
Camdaki Kız Nerede Çekildi?
 
Camdaki Kız dizisi İstanbul'un Beyoğlu ilçesine bağlı Cihangir ve Taksim Caddesi'nde çekildi. Camdaki Kız dizisinin geride kalan bütün bölümleri de İstanbul'da gerçekleşecek.
 
Dizinin çekimleri için setin merkezlerinden biri Cihangir semti olacak. Cihangir'de kiralanan bir apartmanda gerçekleşen Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin birçoğu Beyoğlu ilçesinde ve Tarlabaşı Bulvarı civarlarında gerçekleşiyor.
 
Camdaki Kız Hangi Kitaptan Uyarlama?
 
Camdaki Kız Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlamadır. Camdaki Kız kitabında gerçek hayat hikayesi anlatılmaktadır. Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da hikayesiyle, sizi alıp derin düşüncelere daldıracak türden bir roman.
 
Camdaki Kız Konusu Ne?
 
Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur.
 
Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.
 
>