Camdaki Kız 7. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Camdaki+K%C4%B1z+7.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Camdaki Kız 7. Bölüm, nasıl izlenir? Camdaki Kız 7. Bölüm, 27 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara geldi. Camdaki Kız 7. Bölüm, Kanal D'de yayınlandı.

Camdaki Kız 7. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Camdaki Kız, 27 Mayıs Perşembe akşamı 7. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.

Camdaki Kız Son Bölüm İzle

Camdaki Kız 7. Bölümü, Kanal D'nin internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Camdaki Kız'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.

Camdaki Kız 7. Bölüm Tekrarı Hangi Gün?

Camdaki Kız 7. Bölüm tekrarı 30 Mayıs Pazar günü 16.30'da Kanal D ekranlarında olacak.

Camdaki Kız 7. Bölüm Özeti

Sedat ve Nalan’ın öpüştüğünü gören Feride beyninden vurulmuşa döner. Geçmişte yaşadığı felaketin etkisiyle kontrolü kaybeden Feride, Nalan’a uyguladığı şiddetin dozunu artırır. Böylece hayatının en mutlu anını yaşamış olan Nalan’ın hayatı, birden cehenneme dönüşür.

Gizli AVM’yi keşfedip, Gülcihan’ın evde saklandığını anlayan Tako, Gülcihan ve Döndü tarafından alıkonulur. Tako’nun ortadan kaybolması Koroğlu konağında bomba etkisi yaratır. Rafet her yerde Tako’yu ararken, ev halkı bu krizi nasıl çözecektir? Feride, Nalan’ın dünyayla bağlantısını koparıp, onu eve kapattığı için Sedat bir türlü Nalan’a ulaşamaz. Gün geçtikçe Nalan’a olan hisleri artan Sedat sonunda merak eder ve durumu ailesine açar. Bunun üzerine Koroğlu ailesi İpekoğlu ailesinin evine habersiz bir ziyarette bulunur. İlk defa Nalan’ın evine giden Muzo, yaşanmak üzere olan büyük felaketi engelleyebilecek midir?

>