Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

Camdaki+K%C4%B1z+5.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Camdaki Kız'ın 4. bölümünü izleyen sıkı takipçiler 5. bölüm fragmanını merak ediyor. Camdaki Kız 5. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

Camdaki Kız, 29 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelirken, gelecek hafta yayınlanacak bölümün fragmanı merak konusu oldu.
 
 
Camdaki Kız 5. Bölüm Fragmanı, yayınlanmadı.
 
Camdaki Kız 4. Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Camdaki Kız 4. Bölüm tekrarı 30 Nisan Cuma günü saat 00.15'te, 1 Mayıs Cumartesi 16.00'da Kanal D ekranlarında olacak.
 
Camdaki Kız 4. Bölüm Özeti
 
Koroğlu ailesinin bütün engelleme çabalarına rağmen Sedat ve Cana’nın fotoğrafı gazetede yayınlanır. Haberin gündeme bomba gibi düşmesi bütün gazetecileri harekete geçirir. Herkes Nalan’ın bu habere vereceği tepkiyi merak etmektedir. Yoksa bu büyülü aşk masalı, daha başlamadan bitmiş midir? Haberin yayınlanmasıyla Koroğlu Malikânesinde kıyamet kopar. Ailelerinin şerefi ve şirket hisselerinin geleceği için, bir an önce bu durumu düzeltmeleri ve Nalan’ın yüzüğü atmasını engellemeleri gerekmektedir.
 
 
Gazetelerden Sedat’ın başka bir kadınla görüştüğünü öğrenen Nalan, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Başından beri Koroğlu ailesine hiç güvenmeyen Feride de çılgına döner ve öfkeyle Koroğlu ailesinin kendilerine bir açıklama yapmasını bekler. Ancak Feride’nin beklediği açıklama gelmez çünkü Koroğlu ailesinin bu krizi çözmek için bambaşka bir planı vardır.
>