Camdaki Kız 4. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Camdaki+K%C4%B1z+4.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Camdaki Kız 4. Bölüm, nasıl izlenir? Camdaki Kız 4. Bölüm, 29 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Camdaki Kız 4. Bölüm, Kanal D'de yayınlandı.

Camdaki Kız 4. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Camdaki Kız, 29 Nisan Perşembe akşamı 4. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.
 
 
Camdaki Kız 4. Bölümü, Kanal D'nin internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Camdaki Kız'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.
 
Camdaki Kız 4. Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Camdaki Kız 4. Bölüm tekrarı 30 Nisan Cuma günü saat 00.15'te, 1 Mayıs Cumartesi 16.00'da Kanal D ekranlarında olacak.
 
Camdaki Kız 4. Bölüm Özeti
 
Koroğlu ailesinin bütün engelleme çabalarına rağmen Sedat ve Cana’nın fotoğrafı gazetede yayınlanır. Haberin gündeme bomba gibi düşmesi bütün gazetecileri harekete geçirir. Herkes Nalan’ın bu habere vereceği tepkiyi merak etmektedir. Yoksa bu büyülü aşk masalı, daha başlamadan bitmiş midir? Haberin yayınlanmasıyla Koroğlu Malikânesinde kıyamet kopar. Ailelerinin şerefi ve şirket hisselerinin geleceği için, bir an önce bu durumu düzeltmeleri ve Nalan’ın yüzüğü atmasını engellemeleri gerekmektedir.
 
Gazetelerden Sedat’ın başka bir kadınla görüştüğünü öğrenen Nalan, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Başından beri Koroğlu ailesine hiç güvenmeyen Feride de çılgına döner ve öfkeyle Koroğlu ailesinin kendilerine bir açıklama yapmasını bekler. Ancak Feride’nin beklediği açıklama gelmez çünkü Koroğlu ailesinin bu krizi çözmek için bambaşka bir planı vardır.

>