Camdaki Kız 4. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

Camdaki+K%C4%B1z+4.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Camdaki Kız'ın 3. bölümünü izleyen sıkı takipçiler 4. bölüm fragmanını merak ediyor. Camdaki Kız 4. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

Camdaki Kız, 22 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelirken, gelecek hafta yayınlanacak bölümün fragmanı merak konusu oldu.
 
 
Camdaki Kız 4. Bölüm Fragmanı, yayınlanmadı.
 
Camdaki Kız 3. Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Camdaki Kız 3. Bölüm tekrarı 25 Nisan Pazar günü saat 14.00'te Kanal D ekranlarında olacak.
 
Camdaki Kız 3. Bölüm Özeti
 
Sedat’ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan’ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan’ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana’yla buluşur. Cana, Nalan’la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat’a pahalıya mal olacaktır.
 
Sedat, Nalan’la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat’a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.
 
Ancak hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. Fotoğraflar, Koroğlu malikanesinde bomba etkisi yaratır. Selen, Nalan ve ailesi görmeden, fotoğrafların basılmasını engellemeyi başarabilecek midir?

>