Camdaki Kız 3. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Camdaki+K%C4%B1z+3.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Camdaki Kız 3. Bölüm, nasıl izlenir? Camdaki Kız 3. Bölüm, 22 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Camdaki Kız 3. Bölüm, Kanal D'de yayınlandı.

Camdaki Kız 3. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Camdaki Kız, 22 Nisan Perşembe akşamı 3. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.
 
 
Camdaki Kız 3. Bölümü, Kanal D'nin internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Camdaki Kız'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.
 
Camdaki Kız 3. Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Camdaki Kız 3. Bölüm tekrarı 25 Nisan Pazar günü saat 14.00'te Kanal D ekranlarında olacak.
 
Camdaki Kız 3. Bölüm Özeti
 
Sedat’ın özel dairesinde gördüklerine bir anlam veremeyen Nalan, yaşadıklarını kimseyle paylaşamaz. Bir şeylerin ters gittiğini hisseden Feride çıldırır ve Nalan’ın üzerindeki baskıyı artırır. Nalan’ın, gizli dairesini birine anlatacağı konusunda endişelenen Sedat, Cana’yla buluşur. Cana, Nalan’la konuşup durumu düzeltmesini tembihler. Ancak bu buluşmada bir magazincinin çektiği fotoğraflar, Sedat’a pahalıya mal olacaktır.
 
Sedat, Nalan’la konuşup, özel dairede gördüklerinin kendisine ait olmadığını anlatır. Nalan, Sedat’a yeniden güven duyar, sevdiği adamla evleneceği için mutludur. Yaklaşan felaketten habersiz olan Sedat, bu sorunu da çözdüğü için rahatlar.
 
Ancak hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz. Fotoğraflar, Koroğlu malikanesinde bomba etkisi yaratır. Selen, Nalan ve ailesi görmeden, fotoğrafların basılmasını engellemeyi başarabilecek midir?

>