Camdaki Kız 2. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

Camdaki+K%C4%B1z+2.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Camdaki Kız'ın 1. bölümünü izleyen sıkı takipçiler 2. bölüm fragmanını merak ediyor. Camdaki Kız 2. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

Camdaki Kız, 8 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelirken, gelecek hafta yayınlanacak bölümün fragmanı merak konusu oldu.
 
 
Camdaki Kız 2. Bölüm Fragmanı, yayınlanmadı.
 
Camdaki Kız İlk Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Camdaki Kız 1. Bölüm tekrarı 9 Nisan Cuma günü 00.15'te, 10 Nisan Cumartesi günü saat 09.45'te ve 20.00'de, 11 Nisan Pazar günü saat 15.00 ve 23.45'te Kanal D ekranlarında olacak.
 
Camdaki Kız Konusu Ne?
 
Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur.
 
Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

>