Camdaki Kız 1. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Camdaki+K%C4%B1z+1.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Camdaki Kız 1. Bölüm, nasıl izlenir? Camdaki Kız 1. Bölüm, 8 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Camdaki Kız 1. Bölüm, Kanal D'de yayınlandı.

Camdaki Kız 1. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Camdaki Kız, 8 Nisan Perşembe akşamı 1. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.
 
 
Camdaki Kız 1. Bölümü, Kanal D'nin internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Camdaki Kız'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.
 
Camdaki Kız İlk Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Camdaki Kız 1. Bölüm tekrarı 9 Nisan Cuma günü 00.15'te, 10 Nisan Cumartesi günü saat 09.45'te ve 20.00'de, 11 Nisan Pazar günü saat 15.00 ve 23.45'te Kanal D ekranlarında olacak.
 
Camdaki Kız Konusu Ne?
 
Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur.
 
Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

>