Burcu Altın Deprem kimdir? Menajerimi Ara konuğu Burcu Altın Deprem kaç yaşında, nereli?

Burcu+Alt%C4%B1n+Deprem+kimdir?+Menajerimi+Ara+konu%C4%9Fu+Burcu+Alt%C4%B1n+Deprem+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?
ABONE OL

Star TV'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Menajerimi Ara'ya bu hafta Burcu Altın Deprem konuk oldu. Peki, Menajerimi Ara konuğu Burcu Altın Deprem kimdir?

Menajerimi Ara'nın bu haftaki konuklarından biri de Burcu Altın Deprem oldu. Burcu Altın Deprem, Beni Böyle Sev dizisindeki Reyhan karakteri ile geniş hayran kitlesine ulaşmıştır.
 
Burcu Altın Deprem kimdir?
 
Burcu Altın Deprem, 13 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. 36 yaşındaki oyuncu Burcu Altın, Lions Tiyatro Ödülleri'nde, Kerem Yılmazer Genç Yetenek Ödülü aldı
 
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Sahne ve Görüntü Sanatları Oyunculuk Bölümü okudu. 2007 yılında Minnoş filminde yer aldı. 2008 yılında Hakan'la Geziyorum programında sunuculuk yaptı. Kırık Kalpler ve Arka Sokaklar gibi dizilerde konuk oyuncu oldu.
 
2010 yılında Rina filminde Gökçe karakteri ile başrollerde yer aldı. Hamdi Alkan'ın yönetmenliğini yaptığı, Öğretmen Kemal dizinde yer aldı.
 
Beni Böyle Sev dizisinde Reyhan karakterini canlandırdı. Çat Kapı isimli programda sunuculuk yaptı. Star TV'de yayınlanan Eğlendirme Dairesi programında oyunculuk yaptı. Atv'de yayınlanan Kaçın Kurası adlı dizide yer aldı.
>