Börü filmi konusu ne, oyuncuları kimler, türü ne, kaç yılında çekildi?

B%C3%B6r%C3%BC+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+t%C3%BCr%C3%BC+ne,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu başrolünde yer aldığı Börü filmi, 2018 yılında vizyona girmiştir. Börü filminin konusu ve oyuncularıyla ilgili merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Aksiyon, Savaş filmi Börü, 28 Aralık 2018 yılında vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Cem Özüduru, Can Emre yer almaktadır.
 
Börü filminin oyuncu kadrosunda, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Atıf Emir Benderlioğlu gibi isimler yer almaktadır.
 
Börü Filmi Konusu Ne?
 
Börü, Polis Özel Harekat'ının en seçkin, sıcak savaş timidir. 34-50 telsiz kodlu ekip, elit askerlerin bir araya gelmesi ile oluşur ve altından kalkamayacağı görev yoktur. Vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanlar, kumpasların ve düşmanın kim olduğunun belli olmadığı gölge savaşında vatanlarını korumak için canlarını ortaya koymaya hazırdır. Film de bu tarihin yazılışını değiştiren kahramanların hikayelerini konu ediniyor. Ekip, Türkiye Cumhuriyeti yakın tarihinin en büyük tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. 15 Temmuz gecesi yuvaları olan Özel Harekat Daire Başkanlığı bombalanınca ekip korkusuzsa savaşmak için hazırlanıyor. Bir yandan terör örgütleri ile ülke savunması için durmaksızın mücadele edilirken, bir yandan da ülke ve Börü yönetime sızan örgütlerce tehdit ediliyor.
 
>