Bizim Hikaye filmi konusu ne, oyuncuları kimler, kaç yılında çekildi?

Bizim+Hikaye+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?
ABONE OL

Cansel Elçin, Haluk Piyes ve Sera Tokdemir'in başrollerini paylaştığı Bizim Hikaye filmi 80 darbesinde haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını konu ediniyor.

 
2015 yılında vizyona giren Bizim Hikaye filminin yönetmen koltuğunda Yasin Uslu oturuyor.
 
Bizim Hikaye Filmi Konusu Ne?
 
Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık... Yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesi. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını perdeye taşıyan film; o günlerden bu günlere kadar uzanan bir mücadeleyi, hiç bir şekilde bağlarını kopartmayan fedakar bir aile aracılığıyla bizlere aktarıyor. 
 
Bizim Hikaye Filmi Oyuncuları Kimler?
 
Filmin oyuncu kadrosunda; Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, Çiğdem Batur Güzel, İbrahim Kendirci ve Erdinç Gülener gibi isimler yer almaktadır.
 
>