Bize Müsaade filmi kaç yılında çekildi? Bize Müsaade filmi konusu ne, oyuncuları?

İş için Büyükada'daki psikiyatri hastanesine giden bir senarist, bir yönetmen ve bir aktörün görmemeleri gereken bir olaya tanık olunca hastanede hasta olarak mahsur kalmalarının anlatıldığı Bize Müsaade filmi bu akşam Kanal D'de ekrana geliyor.

Bize+M%C3%BCsaade+filmi+ka%C3%A7+y%C4%B1l%C4%B1nda+%C3%A7ekildi?+Bize+M%C3%BCsaade+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1?
ABONE OL
 
Bize Müsaade filmi oyuncuları arasında Giray Altınok, Fırat Albayram, Sami Aksu, Ferit Aktuğ gibi isimler yer alıyor. Filmin, hem yönetmenliğini hem de senaristliğini Giray Altınok yapmıştır.
 
Bize Müsaade filmi konusu ne?
 
Bize Müsaade, bir iş için akıl hastanesine gittiklerinde kendilerini beklenmedik durumların içinde bulan üç arkadaşın hikayesini konu ediyor. Tv sektöründen yakın arkadaş olan bir yönetmen, bir oyuncu ve bir senarist, danışmanlık vermek için Büyükada'da bir akıl hastanesine gider. Üç arkadaş iş için geldikleri hastanede görmemeleri gereken bir olaya şahit olur ve bu durum üzerine başhekim Sinan tarafından hastaneye hapsedilir. Hastaneden kurtulmaya çalışan üç arkadaşın, özgürlüklerine kavuşmaları için mükemmel bir plan yapmaları gerekir.
 
Bize Müsaade filmi kaç yılında çekildi?
 
 Bize Müsaade filmi bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanacak. Komedi türündeki film, 30 Temmuz 2019 yılında vizyona girmiştir.