Bir Zamanlar Kıbrıs 6. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

Bir+Zamanlar+K%C4%B1br%C4%B1s+6.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 5. bölümünü izleyen sıkı takipçiler 6. bölüm fragmanını merak ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 6. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

Bir Zamanlar Kıbrıs, 29 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelirken, gelecek hafta yayınlanacak bölümün fragmanı merak konusu oldu.
 
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm Fragmanı, yayınlanmadı.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm tekrarı hafta boyunca TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 5. Bölüm Özeti
 
Kemal, Derviş’in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenir. Onların yanına tehlikeli bir yolculuğa çıkarken karşısında bir engel bulur: Ankaralı. Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere Rum tarafına geçen Ankaralı, bu meselede Samson’un onlara bir oyun oynayacağının farkındadır. Gerilim yüklü esir tesliminde Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos aynı binada bir aradadır. Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson’un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge’yle ilk kez buluşan Kemal, şimdi onları almak için canını vermeye hazırdır. 
 
Diğer yanda ise, Makaryos’un Bereli avı sürmektedir. Makaryos’a destek veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi ile Bereli için zor zamanlar başlar. Adaya gelmek üzere yola çıkan Ayşe’yi,  Mersin’de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kalır: İnci ve Müge’den sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi perişan eder.

>