Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Bir+Zamanlar+K%C4%B1br%C4%B1s+4.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm, nasıl izlenir? Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm, 22 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm, TRT 1'de yayınlandı.

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Bir Zamanlar Kıbrıs, 22 Nisan Perşembe akşamı 4. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.
 
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölümü, TRT 1'in internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Bir Zamanlar Kıbrıs'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm tekrarı hafta boyunca TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 4. Bölüm Özeti
 
Dizinin dördüncü bölümünde; Kemal, Ankaralı ile İnci’nin yolu ise büyük bir sürprizle Derviş ‘le kesişir. Kemal, İnci-Müge ve diğer tüm esirlerin hayatını kurtarmak için hayatını ortaya koyar. Ankaralı ise yeni tanıştığı Kemal’in fedakarlığına şahit olduğunda onunla uzun süre yürünecek bir yol arkadaşlığının başladığını anlar. Ancak Kemal ve Ankaralının ilk karşılaşmaları oldukça sert olur. Derviş’in nasıl hayatta kaldığı ortaya çıkarken, yeni hedefi esir tutuldukları yerden İnci ve Müge’yi kaçırıp onları Kemal’e ulaştırmaktır.
 
Diğer yandan Ankaralının nişanlısı Ayşe gizlice girdiği macera sonucu uzun süre sonra ilk kez nişanlısı ile irtibata geçer. İki sevgilinin duygu yüklü hikayesinde büyük bir sürpriz vardır: Ankaralının gizli görevle bulunduğu Almanya günleri ve Ayşe ile tanışmaları bir aşk hikayesi olarak ekranlara geliyor.
 
Makaryos güçleri Lefkoşa’yı ele geçirip Rauf ve Dr Küçük’ün karargahı düşerken Türkiye, Kıbrıs’a müdahale kararı alır. Kıbrıs Türkü varını yoğunu ortaya koyup direnirken tükenmekte olan zamana karşı Türk jetleri onların yardımıma yetişebilecek midir?
 
İnci ve Müge, esirhaneden ilk kez dışarı çıkarken; Ankaralının nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.

>