Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

Bir+Zamanlar+K%C4%B1br%C4%B1s+3.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 2. bölümünü izleyen sıkı takipçiler 3. bölüm fragmanını merak ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

Bir Zamanlar Kıbrıs, 8 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelirken, gelecek hafta yayınlanacak bölümün fragmanı merak konusu oldu.
 
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 3. Bölüm Fragmanı, yayınlanmadı.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm tekrarı 9 Nisan Cuma günü 00.15'te, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13.30'da ve 01.45'te TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Özeti
 
Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda zulüm altında eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yandan kafileye sahip çıkmalı diğer yandan kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır.
Sampson’un özellikle İnci’yi neden kaçırdığı ortaya çıkarken Makaryos son yumruğu vurma peşindedir. Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir.
 
Ankaralı adaya ayak basar basmaz hem Lefkoşa’yı hem de göçenleri rahatlatmak için hamlelerine başlar. Bereli kahraman Kıbrıslı Mücahitle kol kola girdiğinde Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

>