Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Bir+Zamanlar+K%C4%B1br%C4%B1s+2.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm, nasıl izlenir? Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm, 8 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm, TRT 1'de yayınlandı.

Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Bir Zamanlar Kıbrıs, 8 Nisan Perşembe akşamı 2. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.
 
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölümü, TRT 1'in internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Bir Zamanlar Kıbrıs'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs Son Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm tekrarı 9 Nisan Cuma günü 00.15'te, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13.30'da ve 01.45'te TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Özeti
 
Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda zulüm altında eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yandan kafileye sahip çıkmalı diğer yandan kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır.
Sampson’un özellikle İnci’yi neden kaçırdığı ortaya çıkarken Makaryos son yumruğu vurma peşindedir. Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir.
 
Ankaralı adaya ayak basar basmaz hem Lefkoşa’yı hem de göçenleri rahatlatmak için hamlelerine başlar. Bereli kahraman Kıbrıslı Mücahitle kol kola girdiğinde Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

>