Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm fragmanı izle, yayınlandı mı?

Bir+Zamanlar+K%C4%B1br%C4%B1s+2.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+izle,+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 1. bölümünü izleyen sıkı takipçiler 2. bölüm fragmanını merak ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 2. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz...

Bir Zamanlar Kıbrıs, 1 Nisan Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelirken, gelecek hafta yayınlanacak bölümün fragmanı merak konusu oldu.
 
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 2. Bölüm Fragmanı, yayınlanmadı.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs İlk Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm tekrarı 2 Nisan Cuma günü 00.15'te, 3 Nisan Cuma günü saat 09.00'da ve 01.45'te, 4 Nisan Pazar günü saat 14.15'te TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm Özeti
 
21 Aralık 1963 sabahı... Tüm Kıbrıslı Rumlar ve Kıbrıslı Türkler gibi Dereli Ailesi de o sabaha bir daha asla bir araya gelemeyeceklerini bilmeden uyandı… Yüzyıllardır Akdeniz’in ortasında toprak ne verdiyse onunla yaşayan rüzgar hangi şarkıyı söylediyse onu mırıldanan, kalpleri kime çarptıysa onun elini tutan Dereli ailesi, uyandıkları günün tarihe Kanlı Noel olarak geçeceğini bilmiyordu. O gün, sadece Kemal Dereli ve yüz binlerce Kıbrıs Türkünün değil, Kıbrıs’ta yaşayanlar da dahil devlet için gizli görevde çalışan ve “Anavatan”da, Ankara’da yaşayan yüz binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının hayatı da bir daha asla “eskisi gibi olmayacak” şekilde değişti.
 
Tarihimizin önemli bir kesiti olan, Kıbrıs Türk halkının büyük dramının ve Türkiye ile dayanışma halinde zafere ve barışa götüren o eşsiz ve görkemli direncinin anlatıldığı, “Bir Zamanlar Kıbrıs” izleyicide büyük bir heyecan uyandıracak.

>