Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölüm izle, tekrarı hangi gün?

Bir+Zamanlar+K%C4%B1br%C4%B1s+1.+b%C3%B6l%C3%BCm+izle,+tekrar%C4%B1+hangi+g%C3%BCn?
ABONE OL

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm, nasıl izlenir? Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm, 1 Nisan Perşembe akşamı ekranlara geldi. Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm, TRT 1'de yayınlandı.

Bir Zamanlar Kıbrıs 1. bölümü izlemek için yapmanız gerekenler burada. Bir Zamanlar Kıbrıs, 1 Nisan Perşembe akşamı 1. bölümüyle ekranlara geldi. Güçlü oyuncu kadrosuyla ekranların yeni dizisi, hayranlarını ekran başına kilitledi.
 
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölümü, TRT 1'in internet sitesinden izleyebilirsiniz. Yine Youtube'dan dizinin sayfasından Bir Zamanlar Kıbrıs'ın bölümlerini izleme şansına sahipsiniz.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs İlk Bölüm Tekrarı Hangi Gün?
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm tekrarı 2 Nisan Cuma günü 00.15'te, 3 Nisan Cuma günü saat 09.00'da ve 01.45'te, 4 Nisan Pazar günü saat 14.15'te TRT 1 ekranlarında olacak.
 
Bir Zamanlar Kıbrıs 1. Bölüm Özeti
 
21 Aralık 1963 sabahı... Tüm Kıbrıslı Rumlar ve Kıbrıslı Türkler gibi Dereli Ailesi de o sabaha bir daha asla bir araya gelemeyeceklerini bilmeden uyandı… Yüzyıllardır Akdeniz’in ortasında toprak ne verdiyse onunla yaşayan rüzgar hangi şarkıyı söylediyse onu mırıldanan, kalpleri kime çarptıysa onun elini tutan Dereli ailesi, uyandıkları günün tarihe Kanlı Noel olarak geçeceğini bilmiyordu. O gün, sadece Kemal Dereli ve yüz binlerce Kıbrıs Türkünün değil, Kıbrıs’ta yaşayanlar da dahil devlet için gizli görevde çalışan ve “Anavatan”da, Ankara’da yaşayan yüz binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının hayatı da bir daha asla “eskisi gibi olmayacak” şekilde değişti.
 
Tarihimizin önemli bir kesiti olan, Kıbrıs Türk halkının büyük dramının ve Türkiye ile dayanışma halinde zafere ve barışa götüren o eşsiz ve görkemli direncinin anlatıldığı, “Bir Zamanlar Kıbrıs” izleyicide büyük bir heyecan uyandıracak.

>