Bir Zamanlar Çukurova 113. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 11 Kasım Perşembe akşamı 112. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sevenleri tarafından 113. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı ise merak konusu oldu.

Bir+Zamanlar+%C3%87ukurova+113.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1
ABONE OL
Her hafta perşembe akşamı ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova, en çok izlenen diziler arasında yer alıyor. 11 Kasım Perşembe akşamı 112. bölümüyle ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın 113. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
 
Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti
 
Ümit cinayetinde oklar Züleyha'yı gösterir.
 
Jandarma Züleyha'yı almaya gelirken, Züleyha geri dönüşünün olmayacağını düşünerek konaktakilerle vedalaşır. Hakan da Fikret de bu süreçte Züleyha'dan desteğini esirgemez.
 
Züleyha kendisini ihbar edenin Hakan Gümüşoğlu olduğu fikrine kapılır. Üstelik Hakan'ın çok yakınında olduğuna artık emindir. Züleyha umutsuzluğa kapılmışken Fikret'in ifadesi durumu oldukça değiştirecektir. 
 
Hakan, Yamanlar Holding'in zararını karşılamayı teklif edince Züleyha buna karşılık Hakan'a hisse vermekte ısrar eder. Betül, Demir'in hissesinin bir kısmının Hakan'a devredildiğini duyunca çılgına döner ve Züleyha ile tartışmaya girer. Demir'in vekili olarak bu devir işlemine izin vermeyeceğini söyleyen Betül, durumu Abdülkadir'e anlatır.
 
Abdülkadir, Hakan oldukça Yamanlardan para koparamayacağını anlar. Fikret, Züleyha'nın zor durumda olduğunu öğrenince zararını karşılamak için harekete geçer ve para dolu bir çantayla Züleyha'nın karşısına çıkar. 
 
Züleyha, zararı Hakan'ın karşıladığını söyleyince Fikret hayal kırıklığına uğrar.
>