Bir Annenin Günahı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir+Annenin+G%C3%BCnah%C4%B1+2.+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1?
ABONE OL

Bir Annenin Günahı dizisinin 2. bölümü heyecanla bekleniyor. Bir Annenin Günahı dizisinin 21 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan ilk bölümünün ardından 2. bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizinin 2. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı, ekranın yeni yapımlarından. Bir Annenin Günahı, 21 Kasım Cumartesi akşamı 1. bölümüyle ekranlara gelirken, dizinin 2. bölüm fragmanı merak konusu oldu.

Bir Annenin Günahı 2. Bölüm Fragman İzle

Bir Annenin Günahı 2. bölüm fragmanını yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı oyuncu kadrosunda; Özge Özberk (Suna), Musa Uzunlar (Sadri Güngör), Mert Yazıcıoğlu (Yusuf), Emre Kınay (Çetin Alaz), Simay Barlas (Yağmur Güngör), Pamir Pekin (İbrahim Komiser), Nefise Karatay (Nazan Güngör), Gökçe Özyol (Bekir), Onuryay Evrentan (Şükran), Alihan Türkdemir (Ali), Emir Çiçek (Kazım), Ümmü Putgül (Neriman), Ayça İnci (Meral), İsmail Düvenci, Hamit Demir, Hüseyin Turunç (Kahraman), Mina Derman (Zehra), Deniz Ertürk (Filiz), Esra Gönen bulunuyor.

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm Özeti

Suna, büyük umutlar beslediği ilk göz ağrısı Yusuf, kızı Zehra ve evin en küçüğü Ali ile birlikte zor ama huzurlu bir yaşam sürmektedir. Küçük bir balıkçı dükkanı işletmekte, kazandığı ile çocuklarını okutmakta ve zorlu hayat koşullarında dimdik ayakta durmaktadır. Sakin ve huzurlu yaşamları büyük oğlu Yusuf’un ölümle burun buruna gelmesiyle bir an da alt üst olur.

>