Bıçak Sırtında filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Bıçak Sırtında filmi türü ne?

Patlayıcılar konusunda uzmanlaşmış bir teröristin Hong Kong’un en çok kullanılan yeraltı tünelini adamlarıyla birlikte ele geçirmesiyle gelişen olayları anlatan Bıçak Sırtında filmi bu akşam ekrana geliyor. Bıçak Sırtında filmi hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

B%C4%B1%C3%A7ak+S%C4%B1rt%C4%B1nda+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+B%C4%B1%C3%A7ak+S%C4%B1rt%C4%B1nda+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
Herman Yau'nun yönettiği Bıçak Sırtında filminin oyuncu kadrosunda Andy Lau, Jiang Wu, Philip Keung, Ron Ng ve BabyJohn Choi yer alıyor.Bıçak Sırtında filmi hem oyuncu kadrosuyla hem konusuyla hem de aksiyon dolu sahneleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 
 
Bıçak Sırtında filmi konusu ne?
 
Patlayıcılar konusunda uzmanlaşmış bir terörist, Hong Kong’un en çok kullanılan yeraltı tünelini adamlarıyla birlikte ele geçirir. İsteklerinin karşılanması için 48 saat müddet veren terörist, istekleri gerçekleşmezse rehineleri öldürüp tüneli havaya uçuracaktır. Artık bütün ülkenin ve rehinelerin kaderi Bomba İmha Ekibinden Komiser Cheung’un elindedir.
 
Bıçak Sırtında filmi oyuncuları?
 
Herman Yau'nun yönettiği Bıçak Sırtında filminin oyuncu kadrosunda Andy Lau, Jiang Wu, Philip Keung, Ron Ng ve BabyJohn Choi yer alıyor.