Bembeyaz Bir Gün filmi konusu ne, oyuncuları kimler, türü ne?

Karısının kaza sonucu ölümünün yasını tutan bir polis şefinin, ona ne olduğunu öğrenmeye takıntılı hale gelmesini konu olarak alan Bembeyaz Bir Gün filmi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

Bembeyaz+Bir+G%C3%BCn+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler,+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
Bembeyaz Bir Gün filminin yönetmen koltuğunda Hlynur Palmason oturmaktadır. Dünya prömiyerini 2019 Toronto Uluslararası Film Festivali ile yapan film En İyi Uluslararası Uzun Metraj Film de 92 Akademi Ödülleri’nde aday olarak gösterildi.
 
Bembeyaz Bir Gün filminin türü ise dramdır. Film, 6 Eylül 2019 tarihinde vizyona girdi.
 
Bembeyaz Bir Gün Filmi Oyuncuları?
 
Filmin oyuncu kadrosunda, Ingvar Eggert Sigurðsson, Ída Mekkín Hlynsdóttir, Hilmir Snær Guðnason ve Sara Dögg Ásgeirsdóttir gibi isimler rol alıyor.
 
Bembeyaz Bir Gün Filmi Konusu Ne?
 
İzlanda’da ücra bir kasabanın polis komiseri, kasaba ahalisinden bir adamı iki yıl önce eşiyle ilişki kurmakla suçlar. Saplantısı derinleşirken adamın gerçeklikle bağlantısı kopar ve hem sevdiklerine hem kendine zarar vermeye başlar. Keder, yas, delilik ve koşulsuz sevgiye dair bu güçlü ve sert film, özellikle çarpıcı kar manzaraları ve oyuncularının performanslarıyla dikkat çekiyor. Bembeyaz Bir Gün, İzlanda'nın Oscar adayı ilan edildi.