Bayi Toplantısı filmi konusu ne? Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi?

İbrahim Büyükak, Onur Buldu ve Doğu Demirkol'un başrolünde yer aldığı Bayi Toplantısı filmi, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu etmektedir.

Bayi+Toplant%C4%B1s%C4%B1+filmi+konusu+ne?+Bayi+Toplant%C4%B1s%C4%B1+filmi+nerede+%C3%A7ekildi?
ABONE OL
 
Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel'in oturduğu Bayi Toplantısı'nın yönetmen koltuğunda ise İbrahim Büyükak oturmaktadır. 22 Şubat 2020 yılında vizyona giren filmin türü ise komedidir.
 
Bayi Toplantısı filmi nerede çekildi?
 
115 dakika süren Bayi Toplantısı filmi İstanbul ve Konya'da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul'da yapılırken, çekim setlerinin bir kısmı ise Konya'da kuruldu.
 
Bayi Toplantısı filmi konusu ne?
 
Bayi Toplantısı, mecburen katıldıkları bayi toplantısında kendilerini birbirinden eğlenceli maceraların içinde bulan üç beyaz eşya satıcısının hikayesini konu ediyor. Namık, Adem ve Sadık, geçimlerini efnaflık yaparak sağlayan üç adamdır. Birbirlerini tanımayan bu üç adamın yolu katıldıkları bayi toplantısında kesişir. Hayatlarının zor bir döneminden geçen Namık, Adem ve Sadık, başlarına gelen olaylar sonrasında kendilerini macera dolu bir planın içinde bulur. Bayilerini kurtarmaya çalışan ekibin bu süreçte birbirine güvenmekten ve hızlı etmekten başka çaresi yoktur.
>