Batman filminde rol alacaktı! Koronavirüse yakalandı

Batman+filminde+rol+alacakt%C4%B1%21;+Koronavir%C3%BCse+yakaland%C4%B1
ABONE OL

Dünyaca ünlü oyuncu Robert Pattinson, korpnavirüse yakalandı. Oyuncunun rol aldığı Batman filminin çekimleri geçici olarak durduruldu.

Ünlü İngiliz aktör Robert Pattinson'un koronavirüse (Covid-19) yakalandığı ve başrol olarak rol aldığı yeni Batman filminin çekimlerinin durdurulduğu açıklandı.
 
Ünlü İngiliz aktör Robert Pattinson'ın (34) koronavirüse yakalandığı duyuruldu. Ünlü oyuncu Twilight (Alacakaranlık) film serisiyle tanınıyor. Öte yandan, oyuncunun rol aldığı ve henüz yapımı devam eden Batman filminin çekimlerinin de geçici olarak durdurulduğu ifade edildi.
 
Robert Pattinson Kimdir?
 
Dünya genelinde büyük bir ilgiyle izlenen Alacakaranlık serisinin efsane ismi Robert Pattinson, 13 Mayıs 1986 yılında İngiltere'de doğdu. 2007 yılında Hackett'in sonbahar koleksiyonunda henüz 12 yaşındayken modellik yaptı. 2008 yılında modellikten vazgeçtiğini söyledi.
 
Oyunculuk kariyerine ilk olarak Ring of the Nibelungs filmi ile başladı. Daha sonra Vanity Fair adlı filmde oynadı. Ama oynadığı sahneler daha sonra filmden çıkarıldı.
 
Oyuncunun ilk büyük üne kavuşması, Harry Potter ve Ateş Kadehi adlı filmde canlandırdığı Cedric Diggory rolü ile oldu. Pattinson, bu rolü ile 2005 yılının '' Geleceğin İngiliz Yıldızı'' ödülünü kazandı.
 
Büyük ihtimalle Robert Pattinson denilince ilk akla gelen film Alacakaranlık serisidir. Canlandırdığı Vampir Edward Cullen karakteri ile dünya çapında büyük bir üne kavuştu. Bu rolü sayesinde genç kızlar arasında bir idol haline geldi. Ayrıca, oyuncu bu film de gösterdiği başarı neticesinde toplam 17 ödül kazandı.
 
Alacakaranlık serisinin ardından, Salvador Dali'nin gençliğini canlandırdığı Little Ashes adlı filmde oynadı.
 
2009 tarihinde, 81. Akademi Ödülleri'nde sunuculuk yapan Pattinson adına, Rovelver yapım tarafından 'Robessed' adlı belgesel hazırlandı.
 
Alacakaranlık serisinde Never Think ve Let Me Sign adlı şarkıları seslendirdi. Oyuncu, gitar ve piyano da çalabiliyor.
 
>