Barbaros dizisi ne zaman başlayacak, konusu ne, oyuncuları kimler?

Barbaros+dizisi+ne+zaman+ba%C5%9Flayacak,+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL

Yapımcılığını ES Yapım'ın üstlendiği tarih dizisi Barbaros, TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Daha çnce Çağatay Ulusoy'un oynayacağı gündeme gelen dizinin başrolünde daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Gazi rolünü üstlenen Engin Altan Düzyatan rol alacak. Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Temmuz ayında çekimlerine başlanacağı bildirilen Barbaros dizisi şimdiden merak konusu oldu.
 
Barbaros Dizisi Konusu Ne?
 
Dizide Osmanlı Dönemine bir zamanlar damga vurmuş isim olan Barbaros Hayrettin Paşa anlatılacak. Payitaht Abdülhamid dizisinin yapımcısı olan ES Yapım, Barbaros ile yeniden tarihi bir diziye imza atmaya hazırlanıyor.
 
Kaptan-ı Derya unvanıyla bilinen Barbaros Hayrettin Paşa'nın maceralarını anlatacak olan dizinin çekimlerine salgın nedeniyle ara verilmişti. Herhangi bir aksilik olmadığı takdirde dizi çekimleri Temmuz ayı itibariyle yeniden başlayacağı bildirilmişti.
 
Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
 
Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde yer aldığı Barbaros dizisi TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Koronavirüs pandemisi nedeniyle temmuz ayında çekimlerine başlanacağı duyurulan dizinin yayınlanma tarihi hakkında henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak, dizinin Ocak ayında ekranlarda olması planlanıyor.
 
Barbaros Dizisi Oyuncuları Kimler?
 
Dizinin başrolünde başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan rol alacak ve Barbaros Hayrettin Paşa'yı canlandıracak. Dizinin diğer oyuncu kadrosu ise belli olmadı.
 
Barbaros İçin Tarihçilerden Yardım
 
Dizi için hazırlıklara başlayan Engin Altan Düzyatan, Barbaros Hayrettin Paşa rolü için konu hakkında araştırma yapmaya başladı. Kitap ve belgeselleri izleyen oyuncu, tarihçilerle de biraraya gelerek çalışacak. 
>