Baraj dizisi final mi yapıyor, ne zaman?

Baraj+dizisi+final+mi+yap%C4%B1yor,+ne+zaman?
ABONE OL

Fox Tv'de ekrana gelen Baraj dizisinin final yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Feyyaz Duman ile Biran Damla Yılmaz'ın başrolü paylaştığı Baraj dizisi final yapacak mı?

Yapımcılığını MED Yapım ve No: 9 Productions'ın, senaryosunu ve yönetmenliğini ise Hasan Tolga Pulat'ın üstlendiği Baraj'da üç farklı insanın kendi yalanları ile duyguları arasında sıkışıp kaldıkları bir ilişki anlatılıyor.
 
Baraj dizisi fibal mi yapacak?
 
TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, FOX TV'de yayınlanan ve başrollerini Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Gizem Karaca'nın paylaştığı Baraj 39. bölümde final yapacak.
 
Baraj dizisi konusu ne?
 
Nazım'ın (Feyyaz Duman),internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir'le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.
 
Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir'in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir'in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir'in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul'un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık'ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir.
 
Nehir'in fotoğraftaki Tarık'ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır.
>