Aziz'in Efnan'ı Simay Barlas kimdir? Simay Barlas kaç yaşında?

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrolünde yer aldığı Aziz dizisinde Efnan karakterine hayat veren Simay Barlas hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır. Simay Barlas kimdir?

Aziz%E2%80%99in+Efnan%E2%80%99%C4%B1+Simay+Barlas+kimdir?+Simay+Barlas+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
 
Show TV'nin iddialı dizisi Aziz'de Efnan karakterine hayat veren Simay Barlas, son dönemin dikkat çeken oyuncuları arasında yer alıyor. 
 
Aziz dizisi Efnan kimdir?
 
Efnan benim adım... Efnan cennetteki güzel gözlü kız demek... Anam cehennem gibi bi evde dünyaya getirmiş. Açlığın, fakirliğin, zulmün içene... Anam koymuş adımı. Dünyada veremediği cenneti adımda yaşatsın istemiş. Küçücüktüm öksüz kaldım. Ama söz verdim ben ağlamaycam, o zalım babama inat gülecem diye anamın mezarı başında. Talihim de hep kaş çatacak değil ya bana, elbet bir yerde gülecek yüzüme gülecek dedim. Gülmedi. Yokluk, sefalet, eziyet yakamı bırakmadı.
 
Ben hep bir gün biri gelecek dedim. Gelip beni bu cehennemden çıkaracak. Aziz'i gördüğüm vakit anladım. O benim kalu beladan alnıma yazılandır. Allah'a yemin ettim o gece. "Ondan başkasını sevmeyeceğim." Bildim. Kader bizi bir daha karşılaştıracaktı. Bir gün döndü geldi. O gündür benim bütün bayramlarım. Lakin ben onun dünyasında bir diken, bahçesinde bir bataklık gülü gibi kalacağımı, kalbimin böyle acıyıp parça parça olacağını nereden bilecektim?
 
Simay Barlas kimdir?
 
Genç oyuncu, 17 Mayıs 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini Paramparça dizisindeki Öykü karakteri ile elde eden Simay Barlas; Adı Efsane, Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerde rol aldı. Son olarak Kanal D 'de yayımlanan Zalim İstanbul dizisindeki Damla karakterini canlandırıyor. Simay Barlas, 1.66 metre boyunda, 47 kilo ve Boğa burcudur.
 
Oynadığı yapımlar
 
Paramparça (Öykü) 2013
 
Hayat Bazen Tatlıdır (Gözde Sarıyaz) 2016-2017
 
Adı Efsane (Naz Yalınay) 2017
 
Zalim İstanbul (Damla Karaçay) 2019
 
Dijital Esaret (Damla-Film) 2019
>