Aziz son bölüm izle

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın başrolünde yer aldığı Aziz dizisi, 27 Mayıs cuma günü 27.bölümüyle ekrana geldi. Diziyi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler haberimizden ulaşabilirler.

Aziz+son+b%C3%B6l%C3%BCm+izle
ABONE OL
Antakya, Sakarya ve İstanbul'da çekimleri yapılan Aziz dizisi Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aziz, sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.
 
 
Aziz 27.bölüm özeti
 
Efnan’ın Kenan tarafından alıkonulması Pierre, Aziz ve Kenan arasında büyük bir hesaplaşmanın kapısını aralar. Efnan’ın Kenan konusunda söyleyecekleri Pierre’in geri adım atmasına sebep olur. 
 
Pierre eline geçen fırsatla kimsenin hesap edemediği bir planı devreye sokar!
 
Hatay seçimlerinin gerçekleştirilecek olması basının ilgisini çeker. Pierre, Hatay’ın demokrasi ile tanışacağını müjdelerken Aziz’in hedefinde Hatay’a gelen gazetecilerden Zehra vardır! 
 
Aziz, Pierre’in gerçek yüzünü ortaya çıkarabilmek için güven kazanmalıdır! Seçim telaşı yaşayan Hatay da beklenmeyen bir gelişme olur. Ancak Aziz yaşananların izini sürmektedir. 
 
Her ne yaşanılmış olursa olsun gerçeklerin ortaya çıkma gibi bir huyu vardır! Gün sonunda kazanan kim olacaktır?