Aynen Aynen yeni sezon olacak mı? Aynen Aynen 5.sezon ne zaman?

Aynen+Aynen+yeni+sezon+olacak+m%C4%B1?+Aynen+Aynen+5.sezon+ne+zaman?
ABONE OL

Eğlenceli kadın-erkek ilişkisini konu alan yeni nesil bir mini dizi olan Aynen Aynen, Blu Tv platformunda yayınlanıyor. Dizinin takipçileri tarafından ise yeni sezonun olup olmayacağı merak konusu oldu.

 
Aynen Aynen Yeni Sezon Olacak mı?
 
4.sezonu yayınlanan Aynen Aynen'in yeni sezonunun olup olmayacağı merak ediliyordu. Dizinin akıbeti ile ilgili açıklama ise Blu tv‘nin kurucusu ve genel müdürü Aydın Doğan Yalçındağ’dan geldi. Twitter’dan yaptığı paylaşım ile dizi platformunun kurucusu dizinin 5. ve 6.sezon onaylarını açıkladı.
 
Dizinin 5.sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında ise henüz resmi bir açıklama gelmedi. 
 
Aynen Aynen Konusu Ne?
 
Dizinin konusu, Eğlenceli kadın-erkek ilişkisini konu alan yeni nesil bir mini dizidir. Başrollerinde Kerem Bürsin ve Nilperi Şahinkaya’nın yer aldığı bu dizide, hayal kırıklıklarıyla dolu bir ilişkiden çıkan Nil yeni ev arkadaşı Deniz’le eğlence ve aşk dolu maceralara atılıyor! Nil ve Deniz’in birbirlerini tanımaya başladığı bu süreçte hem karşı tarafa kendilerini göstermek istedikleri hallerini hem de aslında kendi gerçek düşüncelerini görüp bu zıtlık karşısında çok eğleniyoruz! Onları izledikçe adeta kendimizi bulabileceğimiz bir dizi!
 
Aynen Aynen Oyuncuları Kimler?
 
Dizinin oyuncu kadrosunda ilk iki sezonda Nilperi Şahinkaya ile birlikte Uraz Kaygılaroğlu yer alıyordu. 3.sezonun ardından diziye Kaygılaroğlu yerine Kerem Bürsin rol adı.
 
>