Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, izle?

Güney Kore dizisi olan Cunning Single Lady dizisinden uyarlama olan Aşk Mantık İntikam dizisi, 12 Kasım cuma günü 21. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanı ise merak konusu oldu.

A%C5%9Fk+Mant%C4%B1k+%C4%B0ntikam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+fragman%C4%B1+yay%C4%B1nland%C4%B1+m%C4%B1,+izle?
ABONE OL
İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük'ün başrolünde yer aldığı Fox TV'nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, sezonun sevilen dizileri arasında yer alıyor. 
 
 
Aşk Mantık İntikam son bölüm özeti
 
Ozan ve Esra, Çağla’nın hamilelik haberiyle sarsılmıştır. Çağla ise çok mutludur. Ozan’la birlikte yaşayacağı düşüncesiyle eşyalarını toplamaya başlar ancak Ozan’ın hamlesiyle hevesi kursağında kalır. Bu hamilelikle ilgili Ozan’ın kafasında şüpheler vardır ve şüphelenen tek kişi Ozan değildir. Esra da Zeyno’dan aldığı bilgilerle Çağla’yı yakın markaja alır. Çağla onu adım adım takip eden Esra’dan gerçekleri saklayabilecek midir?
 
Aşk Mantık İntikam konusu ne?
 
Garsonluk yapan Esra, yaşadığı sıkıntı dolu hayattan artık kurtulmak ister. Bunun için de mühendis olan Ozan ile mantık evliliği yapar. Ancak evliliğinde de maddi ve manevi sıkıntılar yaşayan Esra, Ozan'dan ayrılır. Ozan, boşanmasından bir süre sonra bir yazılım şirketi açarak zengin olur. Bir gün Leyla'nın Ozan'ın şirketinde işe başlamasıyla ikisinin yolu yeniden kesişir.
 
>