Anonim filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Anonim filmi türü ne?

Yönetmenliğini Roland Emmerich'in yaptığı, John Orloff'un senaryosunu yazdığı, 17. yüzyıl'da Birleşik Krallık'ta yaşayan Oxford kontu Edward de Vere'nin hayatının kurgusal bir versiyonunun anlatıldığı Anonim filmi bu akşam ekrana geliyor. Film hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Anonim+filmi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Anonim+filmi+t%C3%BCr%C3%BC+ne?
ABONE OL
 
Anonim filminin oyuncu kadrosunda, Rhys Ifans, Vanessa Redgrave, Joely Richardson gibi isimler yer alıyor. Gerilim ve tarihi türündeki Anonim filmi, 2 saat 18 dakikadan oluşmaktadır.
 
Anonim filmi konusu ne?
 
Kraliçe Elizabeth dönemi İngilteresinde geçen hikaye, yüzlerce yıldır onlarca entelektüelin kafasını kurcalayan bir soruya odaklanıyor: İngiliz edebiyatının en büyük ismi William Shakespeare'in eserlerinin arkasında başka biri mi vardı? Onlarca edebiyat eseri başka birilerinin kaleminden çıkmış olabilir miydi?
 
Konuya ömrünü adamış uzmanlar, yazılmış onlarca kitap ve üretilen teorilerden sonra şimdi Roland Emmerich, Anonim filmiyle İngiliz edebiyatına aynı soruyu soruyor. Dönemin skandal dolu siyasetine ayna tutarak, Kraliyet ailesinin küstah ve güç tutkunu hali Londra'da 'sahneleniyor'...