Alparslan Büyük Selçuklu bu akşam yeni bölüm yok mu? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman?

TRT 1'in sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu, bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelmiyor. Konusu ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölümünün ne zaman olacağı ise izleyenler tarafından merak konusu oldu.

Alparslan+B%C3%BCy%C3%BCk+Sel%C3%A7uklu+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+yok+mu?+Alparslan+B%C3%BCy%C3%BCk+Sel%C3%A7uklu+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+ne+zaman?
ABONE OL
Yapımcılığını ve senaristliğini Emre Konuk'un üstlendiği, başrollerinde ise Barış Arduç ile Fahriye Evcen'in yer aldığı TRT 1'in iddialı dizisi Alparslan Büyük Selçuklu, sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.
 
Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman?
 
Alparslan Büyük Selçuklu dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizi 3 Ocak'ta yayınlanmayacak. TRT 1'in resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre dizi 10 Ocak Pazartesi yeni bölümü yayınlanacak.
 
Alparslan Büyük Selçuklu konusu ne?
 
Dizide, Sultan Alparslan'ın Anadolu'nun kapısını Türklere açtığı 1048-1071 yılları arasındaki kutlu yolculuğunun anlatılmaktadır.
 
Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosunda, Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür, Sarp Levendoğlu, Korel Cezayirli, Gizem Karaca, Yurdaer Okur, Erdinç Gülener, Mim Kemal Öke, Olcay Kavuzlu, Rabia Soytürk, Esila Umut, Hakan Şahin, Ayşegül Ünsal, Toprak Sergen, Ogeday Girişken, Metehan Şahiner, Esra Kızıldoğan ve Onur Ayçelik gibi önemli isimler yer alıyor.
>