Akrep bu akşam yeni bölüm var mı?

Akrep+bu+ak%C5%9Fam+yeni+b%C3%B6l%C3%BCm+var+m%C4%B1?
ABONE OL

Akrep, dizisinin hayranları bu hafta sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyordu. Ancak yeni bölüm için biraz daha beklemek zorunda kalacak. Bu hafta Akrep yeni bölüm yayınlanmayacak.

Akrep, Star TV ekranlarında Perşembe günü yayınlanıyor. Akrep, sezonun iddialı yapımları arasında bulunuyor.
 
Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim'in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz ve Demet Gül yer alıyor.
 
Akrep Yeni Bölüm Ne Zaman? Akrep Bu Akşam Yeni Bölüm Yok Mu?
 
Akrep 16. bölümü bu akşam ekran yer almayacak. Dizinin yerine yabancı sinema 'Canavar Kamyonlar' ekrana gelecek. Dizinin neden yayınlanmadığı hakkından net bir açıklama yapılmadı. 1 Nisan Perşembe akşamı Akrep dizisinin yayınlanması bekleniyor.
 
Akrep Konusu Ne?
 
Perihan Emgen; kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna'nın cesedi bulunmuştur! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan'ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır!

>