Akademik araştırmalarda Amerikan Futbolu ve Buz Hokeyi liglerindeki hangi oyuncuların daha fazla ceza aldığı ancak Türkiye Futbol Süper Ligi'nde böyle bir durum görülmediği ortaya konmuştur?

Akademik+ara%C5%9Ft%C4%B1rmalarda+Amerikan+Futbolu+ve+Buz+Hokeyi+liglerindeki+hangi+oyuncular%C4%B1n+daha+fazla+ceza+ald%C4%B1%C4%9F%C4%B1+ancak+T%C3%BCrkiye+Futbol+S%C3%BCper+Ligi%E2%80%99nde+b%C3%B6yle+bir+durum+g%C3%B6r%C3%BClmedi%C4%9Fi+ortaya+konmu%C5%9Ftur?
ABONE OL

ATV kanalının en çok izlenen programlarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster'de yöneltilen, Akademik araştırmalarda Amerikan futbolu ve buz hokeyi liglerindeki hangi oyuncuların daha fazla ceza aldığı ancak Türkiye Futbol Süper Ligi'nde böyle bir durum görülmediği ortaya konmuştur? sorusunun cevabı merak konusu oldu.

Kim Milyoner Olmak İster'in 24 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan yeni bölümünde yarışmacıya yöneltilen ve 30 bin TL değere sahip soru şöyle:Akademik araştırmalarda Amerikan futbolu ve buz hokeyi liglerindeki hangi oyuncuların daha fazla ceza aldığı ancak Türkiye Futbol Süper Ligi'nde böyle bir durum görülmediği ortaya konmuştur?
 
A-Bıyık bırakan
 
B-Siyah forma giyen
 
C-Kısa boylu olan
 
D-Uzun saçlı olan
 
Cevap:Siyah forma giyen
>